pühapäev, 19. veebruar 2012

"Kiss of Crimson" - Lara Adrian

2. raamat sarjast "Midnight Breed".
Peategelased: Dante ja Tess Culver

Bostoni tänavatele on ilmunud uus meelemürk - Crimson. Nõrgatoimeline inimestele, muudab see aine rahumeelsed vampiirinoorukid märatsevateks verehimulisteks koletisteks, kes valimatult tapavad.
Järjekordset Crimsonist tulenevat jama koristades saab vampiirsõdalane Dante raskelt haavata. Mees leiab varjupaiga veterinaarkliinikust ning viimases hädas toitub hilisõhtul tööl olnud loomaarstist Tessist. Alles hiljem taipab  Dante, et naine kannab märki - poolkuu ja pisaraga sünnimärki, mis seob Dante naise külge kogu mehe eluks.
Avastusest segaduses Dante alles vaagib enda ja Tessi võimalusi, kui ta teeb kohutava avastuse. Tessi endine peigmees Ben on Crimsoni diiler. Kas tõesti on Tess segatud meelemürkidega kaubitsemise afääri?

Arvamus:
Teine raamat meeldis rohkem, kuigi on ülesehituselt väga sarnane sarja avaraamatuga. Aga samas kõik mis loomade ja loomaarstidega seotud on, on vesi minu veskile. Meeleolu oli kohati veel süngem kui esimeses raamatus, sest kadunud oli üsna palju noori vampiire, keda ahastavad emad koju ootasid. Arusaamatuks jäi, miks keegi noori Crimsoni eest ei hoiatanud, sest noorukeid läks kaduma ka siis veel, kui vampiirsõdalased asjaga juba tegelesid. Korralik ennetustöö oleks nii mõnegi noore päästa võinud. Või nii vähemalt tundus. Aga mis ma ikka targutan.
Dante ja Tess moodustasid meeldiva paari ning nende suhte arenemine oli väga kenasti kirja pandud. Raamatu lõpus küll toimus tohutu kiirustamine. Ju siis sai sõnade arv täis.  Nagu ka esimeses osas oli piisavalt verd ja kõhedaid fakte / kohti, samuti põnevust ja romantikat. Autor sättis stardipakule ka juba järgmise raamatu paarikese. Kahjuks pole kangelaseks Rio. Kuna aga järgmine paar tundub huvitav, siis loen üsna varsti ka kolmandat osa.

Hinne: 3,5 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...