laupäev, 7. jaanuar 2012

"About a Dragon" - G. A. Aiken

2. raamat sarjast "Dragon Kin".
Peategelased: Talaith ja Briec the Mighty

Nolwenni nõid Talaith kistakse voodist välja, et ta kogu küla silme all üles puua ja siis põletada. Naise ootamatuks päästjaks saab hõbelakaline ülbe lohe, kes teatab Talaithile, et naine kuulub nüüd talle. Talaith pole aga mingi vagur lambuke, keda ennasttäis lohe võib lükata või tõmmata, kuidas tuju tuleb. 
Briec the Mighty päästab külast kauni noore naise. Oodatud tänuliku ja jumaldava näitsiku asemel leiab lohe end terava keelega nõia seltsist. Ja nii kummaline kui see pole, Briec'ile meeldib too pidevalt rääkiv saladuslik naine.

Arvamus: 
Lohed, palju huumorit, pidev tegevus ja hästi palju kuumi kohti. Kohe hästi hästi palju kuumi kuumi kohti.

Raamat on parem, kui sarja esimene osa "Dragon Actually". Autor on võtnud rohkem aega, et tegelasi tutvustada ja näidata, mis neid tegutsema paneb. Talaith ja Briec moodustavad väga südantsoojendava paari. Nende suhe on üle võlli, väga kuum ja ulakas. Mis mulle aga eriti meeldib, on Briec'i perekonna kohalolek. Raamat ei keskendu vaid Brieci ja Talaithi seiklustele ja voodirõõmudele, vaid tagasi on kogu esimeses raamatus kohatud hullumeelne ja verejanuline seltskond. 

Hinne: 4 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...