teisipäev, 29. november 2011

Parimad plaanid?

Kas oled kunagi üksikasjalikult kirja pannud oma järgmised sammud?
Näiteks midagi selles stiilis.
Laupäeval ma
1. koristan toad
2. koon vennatütre salli lõpuni
3. parandan kontrolltööd
4. teen koeraga mitme-kilomeetrise jalutuskäigu
5. loen pooleli oleva krimka lõpuni.

Ja siis lendab juba laupäeva varahommikul kõik vastu taevast.
Alguse saab see ema näol, kes tahab, et sa temaga kadrilaadale läheksid ja jätkub isa näol, kes tahab aktiivsütt, aga ei viitsi ise linna minna.
Ning kui sa oled siis pool päeva mööda laata ja linna ringi traavinud, paduvihma kätte jäänud ja märg nagu narts, on põrandate ja peldikupoti küürimine vaevalt su mõtetes esikohal.
Hea kui jõuad end voodini lohistada (kas unustasid, et laupäevale eelnesid kaks 12-tunnist tööpäeva...). Ja nagu kiuste ei satu näppu mitte nimekirjas olev krimka vaid hoopis ingliskeelne "paranormal romance", mida haigutades lugeda üritad.

Mingil hetkel ärkad võpatades, prillid nina peal, raamat külje all, väljas on kottpime ja su neljajalgne sõber istub voodil ning vaatab sulle etteheitva pilguga otsa.

Jah, nii see oli. Peaaegu. Ärkasin loomulikult varem. Väljas oli veel valge -  nii et hullumeelsesse päeva kuulus veel sõit isa juurde, vennapojale takso mängimine, diivani tõstmine / lohistamine, äge vaidlus emaga, lühike jalutuskäik koeraga, vabandamine ja leppimine ning lõpuks kohustuslikud mõrvad Midsomeris, mille jooksul suutsin  vennatütre salli peaaegu lõpuni kududa.

Üks viiest. Haletsusväärne. Või peaksin hoopis ütlema - not bad ... not bad at all.

Lugesin samal ööl läbi ka alustatud "paranormal romance'i". Üritan lähipäevil raamatust ka mingi postituse blogisse üles panna.

1 kommentaar:

  1. oeh, niru kui nädalavahetuselgi ei saa korraks lõdvaks lasta.

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...