reede, 14. oktoober 2011

"Play of Passion" - Nalini Singh

9. raamat Psy -Changelings sarjas.
Peategelased: Indigo Riviere ja Andrew (Drew) Kincaid

Drew on SnowDancer hundiklanni jäljekütt. Tema tööks on oma hundi üle kontrolli kaotanud  klannikaaslaste leidmine ja viimase abinõuna ka nende tapmine. Kuid miski pole Drew'd ette valmistanud võitluseks, mis tal nüüd ees seisab - vallutada klanni leitnandi Indigo süda.
Indigo on üks vähestest SnowDancer hundiklanni naissoost leitnanditest. Nagu teisedki naised unistab ta hingesugulasest ja perekonnast. Seda pole aga klannis kõrgel ametikohal oleval naisel kerge saavutada. Eriti kuna tema hunt on tugevam kui enamikul klanni meestel. Kui Drew alustab oma võrgutuskampaaniaga, üritab Indigo seda alguses lihtsalt eirata. On ju mees temast neli aastat noorem. Kuid Drew ei anna alla ja Indigo taipab üsna pea, et riukalik noormees võib väga kergesti talle südamesse pugeda.

Samal ajal kui kaks SnowDanceri ehk kõige kangekaelsemat hunti teineteist tundma õpivad, luusib huntide territooriumil vaenlane, kes valmistub sissetungiks.

Arvamus:
Lõpuks ometi on Singh naasnud kujumuutjate juurde. Seekord siis hundiklanni koopasse.
Üheksanda raamatu sarjast võib kindlalt armastusromaanide alla liigitada kuna kõik  muu jääb tahaplaanile. Sellegipoolest on raamat huvitav ja kaasakiskuv. Tagaplaanil tegutsevad küll Psy Nõukogu liikmed, kassid ja isegi Unustatud, kuid see on siiski huntide raamat. Ja kuigi ebakõlad Psy Nõukogus muudkui tugevnevad ning aimata on lähenevat sõda, võib kindlalt väita, et tegu on ka sarja kõige helgema raamatuga. Kindlasti on suur osa sellest Drew teene, kes on hea huumorisoonega, naljakas ja väga riukalik. Leidsin end mitu korda vaikselt itsitamas, kui Drew ja Indigo omavahel jagelesid.
Kuna tegu on peamiselt armastusromaaniga, siis on huumori kõrval ka päris palju kuumi kohti. Mõned olid minu jaoks isegi liiga julged.
Millegi pärast tekkis mul raamatut lugedes mõte et, "Play of Passion" on autori viis tõelise loo jaoks lava valmis sättida. Kui see ka nii on, siis suutis Singh selle omamoodi huvitavaks kujundada. Sest kuigi  põhirõhk raamatus on kahe hundi kuramaažil ja madinat on vaid raamatu teises pooles, tutuvustab raamat hundiklanni maailma põhjalikumalt, kui sarja 3. raamat, mis rääkis Drew õest Brennast.


Hinne: 4 / 5


Ausalt öeldes olen hetkel täitsa rõõmus, et sarja kõik osad enne läbi sain, kui järgmise osa novembris kätte saan.
Nüüd on ka lootust, et mul on aega ka midagi muud lugeda. Terve virn raamatuid juba ootabki lauanurgal.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...