esmaspäev, 28. märts 2011

"Suusoojaks" - Susan Mallery

Susan Mallery  "Suusoojaks" on teine romaan Lone Star õdede raamatusarjas.

Jed Titan arvab ikka veel, et saab oma tütrele Skye'le mehe valida. Kuid tegu pole enam hirmunud noore neiu, vaid lesest üksikemaga. Asjad on veelgi enam teisiti, sest pärast mitmeid aastaid on Texases tagasi Skye suur armastus Mitch Cassidy.
Lahingutest räsitud eriüksuslane Mitch jõuab  tagasi koju ja leiab, et kõik on muutunud. Ta rantšos kasvatatakse orgaanilist karja ja kanu. Skye'l on 8-aastane tütar ning naise seletused, miks ta mehe päev pärast abieluettepaneku vastu võtmist maha jättis, pole eriti veenvad. Samuti pole kadunud iha naise järele ning valu ja raev reetmise pärast. 


Plussid ja miinused:
Võrreldes esimese raamatuga, on edasiminek suur. Keelekasutus on ladusam ja arusaadavam. Mitch on elutruu tegelane, kelle kohanemisele ma tõeliselt kaasa elasin ja kelle käitumisest ka aru sain.
Skye samas ei jätnud eriti sümpaatset muljet. Emana ta mulle meeldis, kuid naisena tundus tõeline hädapätakas. Tema võime juhtida suurt heategevusorganisatsiooni ja samas olla nii emotsionaalselt seotud manipulaatorist  isaga, ajas segadusse. Vägisi jäi mulje, et daam vajab asjatundjate abi, kuid raamatu lõpus oli kõik järsku korras.
Titanite Nemesis Garth näib olevat väga huvitav tegelaskuju, kuigi kahtlen, kas tema sai viimase suure sigadusega selles raamatus hakkama. Nii räpase mängu puhul teeks ma enne panuse Jedile.

Hinne: 3 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...