reede, 25. märts 2011

"Ihu ja hingega" - Susan Mallery

Unetud ööd on lahedad. Kui sokisahtel saab sorteeritud, aga koidik veel kaugel, siis võib läbi lugeda  raamatu, mis juba mitu nädalat laual on seisnud. Ainult järgmisel päeval on tunne, et kogu maailm liigub sinu jaoks liiga kiiresti.

Susan Mallery  "Ihu ja hingega" on esimene romaan Lone Star õdede raamatusarjas.

Raamatu peategelane Lexi Titan on tõelises jamas. Tal on 21 päeva, et kahe miljoni dollariline laen tagasi maksta. Loomulikult võiks Lexi oma jõuka isa käest abi paluda, kuid Jed Titan pole mingi armastav isakuju. Salakaval ärimees on viimasel aastal oma tütarde vahele kiilu löönud lubades päranduse vaid sellele tütrele, kes end talle kõige rohkem tõestab. 
Cruz Rodriguez on rahakas, edukas ning hea välimusega, kuid mees ei kuulu sinivereliste hulka ning Texase kõrgklassi uksed on talle suletud. Kui Lexi on nõus 6 kuud mehe kihlatut teesklema ja teda õigetele inimestele tutvustama, on mees kohe valmis Lexile tšekki ulatama. Vaid kuus kuud ja siis lähevad mõlemad oma teed.
Lexi ja Cruz ei arvesta aga kirega, mis nende vahel lõõmama lööb.


Plussid ja miinused:
Mulle meeldivad raamatud perekondadest ja kuigi esimene raamat keskendub Lexile, on selles piisavalt juttu nii Jedist kui ka Lexi noorematest õdedest.  Lugu iseenesest on huvitav, kuid mind hakkas häirima hakitus. Mitmel korral pidin lauseid üle lugema, et täpselt aru saada, kes mida ja miks ütles.Võibolla oli see tõlke viga.

Ja samas need peategelased. Ma tõesti tahtsin, et nad mulle meeldiksid, kuid kusagile pidin ka mina piiri tõmbama. 30-aastane arukas ärinaine on nõus isa heakskiidu nimel võõra mehega raha eest magama. Meie mail kutsutakse seda prostitutsiooniks, aga võibolla Texases on asjad teisiti. Cruz on valmis suvalistele noorukitele võimalusi andma, aga oma lapsega käitub nagu viimane tõbras. Raske lapsepõlv ei õigusta taolist hoolimatust.

Loo arenedes läksid asjad  paremuse poole, näis, et nii Cruzil kui Lexil on teineteise vastu tunded tekkimas. Ilmus järgmine tõrge - rohmakas sõnakasutus armustseenides. Vaevalt, et naisterahvast lugejal tekib soe tunne, kui raamatukangelane "põrutab" kihlatut kogu öö.

Kõrvaltegelased päästsid kogu loo. Mulle meeldisid väga nii kergemeelne Izzy kui karmikäeline, kuid ustav Dana. Loen sarja edasi, sest tahan teada, millega Jed minevikus hakkama sai, kuid loodan, et järgnev raamat on parem.

Hinne: 1 / 5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...